Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

NAŠE ŠKOLA

  • REKONSTRUOVANÁ ŠKOLA

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?

ZAMĚSTNANCI ŠKOLY - ZŠ BŘEZOVÁ - STARÉ MĚSTO

Mgr. Alena Čuříková
Mgr. Alena Čuříková

ředitelka školy

Mgr. Ondřej Michálek
Mgr. Ondřej Michálek

zástupce ředitelky

Mgr. Pavla Vysoká
Mgr. Pavla Vysoká

zástupkyně ředitelky

ZÁKLADNÍ ŠKOLA
  Mgr. Alena Čuříková ředitelka   Jerzy Palac IT technik
školní asistent
  Mgr. Ondřej Michálek zástupce ředitelky,
metodik prevence
  Lenka Hošková ekonomka
  Mgr. Pavla Vysoká zástupkyně ředitelky   Petra Kostřánková mzdová účetní
  Bc. Veronika Machková speciální pedagog   Hana Klůcová tajemnice školy
  Mgr. Bc. Pavlína Štefflová TU I. A   Jan Šolc školník
  Mgr. Marcela Bárová TU I. B   Miroslava Bláhová uklízečka
  Mgr. Pavlína Zahálková TU II. A   Kamila Smolová uklízečka
  Mgr. Jana Bašistová TU II. B   Nikola Tichá uklízečka
  Mgr. Martina Landovská TU III. A   Alžběta Švermová uklízečka
  Mgr. Eva Gerychová TU III. B   Iveta Dvořáková uklízečka
  Mgr. Pavla Dernerová TU IV. A      
  Mgr. Věra Becková TU IV. B    Ing. Jana Kozlovskiy  mateřská dovolená
  Mgr. Petra Jahodová TU V. A    Mgr. Petra Kroupová, Dis.  mateřská dovolená
  Mgr. Kateřina Michálková TU V. B      
  Daniela Lipenská Kallmünzerová TU VI. A      
  Petr Michajličenko TU VI. B      
  Mgr. Bc. Tereza Koštířová TU VII. A      
  Mgr. Lucie Štěpánková TU VII. B      
  Mgr. Bc. Lukáš Bartoň TU VIII. A      
  Mgr. Michal Pazderka TU VIII. B      
  Mgr. Pavlína Kopejsková TU IX. A      
  Mgr. Daniela Šestáková TU. IX. B      
  Mgr. Libuše Neumanová 1. stupeň      
  Mgr. Nikola Laporčáková 1., 2. stupeň      
  Mgr. Jana Adéeová 1., 2. stupeň      
  Ing. Štěpánka Řežábková 2. stupeň      
  Mgr. Iva Košková 2. stupeň      
  Adéla Jakubíková 2. stupeň      
  Mgr. Martina Hanzaliusová

1., 2 stupeň, koordinátorka inkluze, výchovná poradkyně

     
  Mgr. Ivana Langrová 2. stupeň      
  Mgr. Oto Mašata 2. stupeň      
  Romana Frčková asistentka pedagoga      
  Blanka Kaisrová asistentka pedagoga
školní asistentka
     
  Marcela Ledvinková asistentka pedagoga      
  Jana Svejkovská asistentka pedagoga      
  Jana Slavíková asistentka pedagoga      
  Bc. Petra Šejcová asistentka pedagoga      
  Eva Škodová asistentka pedagoga      
  Jitka Benešová asistentka pedagoga      
  Veronika Pavlíková asistentka pedagoga      
  Monika Piskorová asistentka pedagoga      
ŠKOLNÍ DRUŽINA
  Vlasta Pešková vedoucí vychovatelka
1. oddělení
  Markéta Záhorková vychovatelka
3. oddělení
  Hana Řadová vychovatelka
2. oddělení
  Bc. Petra Šejcová vychovatelka
4. oddělení
ŠKOLNÍ JÍDELNA
  Miloslava Hübnerová vedoucí ŠJ   Eliška Vágnerová pomocná síla
  Zlata Mrkvová hlavní kuchařka      
  Hana Kučerová kuchařka   Dana Horáková uklízečka 
  Markéta Běhounková kuchařka      
MATEŘSKÉ ŠKOLY
  Lenka Milatová zástupkyně ředitelky pro MŠ   Lucie Kasíková kuchařka MŠ Březová
  Monika Ridillová učitelka   Simona Gunčagová kuchařka MŠ Rakovnická
  Bc. Miloslava Říhová učitelka   Blanka Braunštejnová vedoucí ŠJ
  Soňa Michálková učitelka   Dana Horáková uklízečka
  Lenka Nováčková učitelka   Jaromíra Havlíčková uklízečka
  Petra Primusová učitelka   Andrea Ondová uklízečka
  Olga Polesná učitelka   Lucie Burianová školní asistentka
  Renata Jandlová učitelka      
  Lucie Svobodová učitelka      
  Ivana Novotná učitelka      
  Věra Becková asistentka pedagoga      
  Bc. Kristýna Křížková asistentka pedagoga      
  Jana Petřinová asistentka pedagoga      
  Jana Humlíčková asistentka pedagoga

 

Přečteno: 11454 x