• PROSTŘEDÍ ŠKOLY

úterý, 05 duben 2022 11:09

AKCE ŠD - RANDE S KNIHOU

V březnu se každoročně ve školní družině více věnujeme knihám.
V odděleních ŠD mají děti výstavky knih, ze kterých si čteme úryvky, básničky, prohlížíme ilustrace. Děti přináší i své oblíbené knihy z domova.

Letos opět proběhla ve spolupráci s Městskou knihovnou v Děčíně - pobočkou na Starém Městě, akce RANDE S KNIHOU. Každé oddělení mělo za úkol přečíst danou knihu a následně zobrazit oblíbenou postavu z četby. Ve středu 30. března jsme se společně vypravili do knihovny a odevzdali zapůjčené knihy a předali své ilustrace. Na všechny zde čekala zasloužená odměna.

Paní knihovnice děti poučila o chodu knihovny, děti se vyptávaly na věci, které je zajímaly.  Prohlédly si knížky a časopisy, které je tu zaujaly.

vychovatelky ŠD