Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

NAŠE ŠKOLA

  • VLASTNÍ ŠKOLNÍ JÍDELNA

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
úterý, 07 listopad 2023 22:24

Akce ŠD - Dušičková diskotéka

Na období Halloweenu a Dušiček jsme se velmi dobře připravili.

Pro děti je to zábavné období plné strašidelných záhad. Zásadní bylo tematicky vyzdobit prostory a oddělení školní družiny. V tom přispěly děti svými výrobky a obrázky a také výtvory z dobrovolné rukodělné soutěže - viz článek HALLOWEENSKÁ STRAŠIDLA.

S dětmi jsme probrali tradici Halloweenu a Dušiček v Česku i v dalších zemích.
V úterý 31.10. se děti ve strašidelných převlecích zabavily kvízem či Halloweenskou stezkou, kdy v prostorech naší chodby plnily ve skupinkách zašifrované úkoly a poté musely daný rébus doplnit do tajenky.
Vše vyvrcholilo páteční Dušičkovou diskotékou v halloweenských kostýmech. V tělocvičně plné strašidel, zombíků, mumií, čarodějnic, kostlivců a další havěti vládla dobrá nálada, tanec a zpěv. Nesměla chybět také soutěž - počítání dýniček a sladké odměny.
 
vychovatelky ŠD  
Přečteno: 106 x