Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

NAŠE ŠKOLA

  • VYBAVENÍ TŘÍDY

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
pondělí, 05 únor 2024 15:15

Leden ve školní družině

Rozhodli jsme se více prezentovat činnosti v naší školní družině, a proto každý měsíc připravíme stručný, ale náhodný výběr fotografií z dění v našich odděleních.

Začátek nového roku začal tradicí Tří králů a změnou vánoční výzdoby na zimní. Využili jsme mrazu při výrobě ledových mandal, relaxovali jsme jogovými pozicemi a protáhli se jinými pohybovými aktivitami v odděleních a sportovními hrami venku. Nezapomněli jsme ani na ptáčky v okolí. Také jsme využili zajímavé pomůcky pro přípravu na vyučování a stříhali jsme konfety na blížící se karneval ŠD.
 
vychovatelky ŠD
Přečteno: 105 x Naposledy změněno pondělí, 05 únor 2024 21:40