• Výsledky - Zápis do 1. ročníku 2024/2025

Vážení rodiče,na základě výsledku zápisu jsme se rozhodli přijmout všechny děti (i nespádové), u nichž jste projevili zájem a zapsali…

čtvrtek | 09.květen 2024 | 23:02

• PROSTŘEDÍ ŠKOLY

pondělí, 04 březen 2024 11:14

Únor ve školní družině

Tento zimní měsíc ovládla naší školní družinu hlavně karnevalová/masopustní výzdoba.

Téma Masopust jsme probírali i v dalších činnostech. Alen nezapomněli jsme ani na významné dny, například psaní dopisů, Den opery nebo ledních medvědů. Zjistili jsme nové poznatky o postavičce Večerníčka. Děti také relaxovaly při poslechu pohádek nebo příběhů, při cvičení jógy a jiných pohybových činnostech a soutěžích nebo při práci se senzorickými deskami.

Volný čas věnovali oblíbenému legu, stolnímu hokeji, fotbálku a dalším hrám a hračkám v odděleních. Nesmělo chybět volné tvoření dle fantazie dětí.

Letošní únor nám dovolil nejen trávení času na vycházkách, sledování změn v přírodě, opět  jsme mohli krmit ptáčky, ale také hrát oblíbené hry na dvoře školy.

vychovatelky ŠD
Přečteno: 109 x Naposledy změněno úterý, 05 březen 2024 08:33