• VYBAVENÍ TŘÍDY

úterý, 02 duben 2024 14:22

Akce ŠD - BŘEZEN - měsíc knihy a čtenářů v ŠD a návštěva knihovny

Měsíc březen byl jako každý rok v naší školní družině plný zábavného čtení a poznávání nových knih, příběhů, autorů a ilustrátorů.

V každém oddělení ŠD jsme měli výstavku našich knih, do které mohly děti přinést své vlastní oblíbené knihy a motivovat tak ostatní poutavým vyprávěním o hlavních hrdinech.

Letos jsme se opět zúčastnili soutěže ve spolupráci s Městskou knihovnou Děčín nazvanou Rande s knihou. Do všech oddělení jsme dostali dárkově zabalenou knihu jako překvapení.
Děti se těšily na každé čtení těchto dobrodružných a zábavných příběhů. Úkolem bylo po dočtení knihy nakreslit postavu dle vlastní fantazie.
V pondělí 25. března jsme společně odnesli obrázky a knížky do pobočky  knihovny na Starém Městě. Paní knihovnice nás seznámila s chodem knihovny a umožnila dětem, aby si prohlédly knížky a časopisy dle jejich zájmu.
Za odevzdané obrázky byli všichni odměněni sladkostí, záložkou a spoustou dalších věcných cen na tvoření v ŠD.

vychovatelky ŠD
Přečteno: 27 x Naposledy změněno pátek, 05 duben 2024 14:32