Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

  • Výsledky - Zápis do 1. ročníku 2024/2025

    Vážení rodiče,na základě výsledku zápisu jsme se rozhodli přijmout všechny děti (i nespádové), u nichž jste projevili zájem a zapsali…

    čtvrtek | 09.květen 2024 | 23:02

NAŠE ŠKOLA

  • NOVÉ ŠATNY

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
úterý, 02 duben 2024 14:22

Akce ŠD - BŘEZEN - měsíc knihy a čtenářů v ŠD a návštěva knihovny

Měsíc březen byl jako každý rok v naší školní družině plný zábavného čtení a poznávání nových knih, příběhů, autorů a ilustrátorů.

V každém oddělení ŠD jsme měli výstavku našich knih, do které mohly děti přinést své vlastní oblíbené knihy a motivovat tak ostatní poutavým vyprávěním o hlavních hrdinech.

Letos jsme se opět zúčastnili soutěže ve spolupráci s Městskou knihovnou Děčín nazvanou Rande s knihou. Do všech oddělení jsme dostali dárkově zabalenou knihu jako překvapení.
Děti se těšily na každé čtení těchto dobrodružných a zábavných příběhů. Úkolem bylo po dočtení knihy nakreslit postavu dle vlastní fantazie. 
V pondělí 25. března jsme společně odnesli obrázky a knížky do pobočky  knihovny na Starém Městě. Paní knihovnice nás seznámila s chodem knihovny a umožnila dětem, aby si prohlédly knížky a časopisy dle jejich zájmu.
Za odevzdané obrázky byli všichni odměněni sladkostí, záložkou a spoustou dalších věcných cen na tvoření v ŠD.
 
vychovatelky ŠD
Přečteno: 33 x Naposledy změněno pátek, 05 duben 2024 14:32