Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

  • Zápis pro žáky / děti z území Ukrajiny

    Zápis k povinné školní docházce a předškolnímu vzdělávání určený pro přijímání cizinců, kterým byla v ČR poskytnuta dočasná ochrana v…

    čtvrtek | 26.květen 2022 | 11:58

NAŠE ŠKOLA

  • MODERNÍ POMŮCKY

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
čtvrtek, 05 květen 2022 21:48

Biologická olympiáda – kategorie D

Dne 22. dubna 2022 se žáci Lukáš Hartig a Nela Havránková zúčastnili okresního kola Biologické olympiády. Jak je již tradicí, soutěž byla rozdělena na 3 části – test vědomostí, poznávání přírodnin a laboratorní práce.

Pro účast v soutěži bylo nutno ještě vypracovat vstupní úkol, na kterém žáci pracovali dlouhé týdny před samotnou soutěží. Lukáš Hartig si ke zpracování vybral určování opadavých dřevin podle jejich pupenů, Nela Havránková zvolila téma hub, které rostou v zimě. Oba měli práce natolik kvalitní, že za ně dostali plný počet bodů.

Žáci předvedli pěkné výkony a umístili se následovně – Nela Havránková 8 – 9. místo, Lukáš Hartig 5. místo. Lukáš má šanci naši školu representovat v krajském kole soutěže.

Oběma soutěžícím děkuji za účast v soutěži.

Mgr. Lukáš Bartoň

Přečteno: 43 x Naposledy změněno středa, 11 květen 2022 21:51