Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

  • Zápis pro žáky / děti z území Ukrajiny

    Zápis k povinné školní docházce a předškolnímu vzdělávání určený pro přijímání cizinců, kterým byla v ČR poskytnuta dočasná ochrana v…

    čtvrtek | 26.květen 2022 | 11:58

NAŠE ŠKOLA

  • TŘÍDA

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
čtvrtek, 12 květen 2022 13:07

Florbal dívky 2022

Skvělý sportovní zážitek nám připravila děvčata z naší školy. Děvčata získala bronz v okresním turnaji dívek za rok 2022. Po bojích v základní skupině děvčata bojovala o 3. místo a byla to velká bitva. Závěrečný zápas sehrály dívky s Vrchličákem. V normální hrací době skončil zápas remízou a rozhodovalo se v nájezdech. Dívky daly do nájezdů veškerý svůj um a zvládly i své emoce. Po celou soutěž byly skvělý tým a patří jim velká gratulace a pochvala. Tým reprezentovaly tyto dívky: kapitánka Eliška Rocheltová, Amálka Baumová, Kája Trojanová, Natálka Kubelková, Kája Grulichová, Kačka Mihová, Markéta Bulyhová, Eliška Capoušková a skvělá brankářka Nikča Čtvrtníková.

Mgr. Pavlína Kopejsková

Přečteno: 148 x Naposledy změněno pátek, 13 květen 2022 07:40