pátek, 20 leden 2023 14:33

Školní kolo pěvecké soutěže Skřivánek

Ve středu 18. ledna proběhlo v učebně hudební výchovy v naší škole školní kolo pěvecké soutěže Skřivánek.

Celkem se zúčastnilo 30 žáků z prvního a druhého stupně. Odborná porota ve složení Mgr. Martina Landovská, Mgr. Pavla Dernerová, Mgr. Michal Pazderka, Mgr. Jana Bašistová a Marcela Ledvinková neměla vůbec jednoduché rozhodování. Za každou kategorii (celý první stupeň dohromady a celý druhý stupeň dohromady) mohla vybrat jen dva žáky, kteří postoupí do dalšího kola, které se koná v úterý 21. února 2023 dopoledne v prostorách DDM na Teplické ulici v Děčíně.

Nakonec oborná porota vybrala za první stupeň tyto žáky. Na třetím místě se umístil Matěj Kramer (1.A), na druhém již postupovém místě Michayl Trikoza (5.A) a na prvním místě a rovněž postupovém se umístila Marie Ledvinková (4.A).

Ani na druhém stupni nebylo rozhodování vůbec jednoduché. Nakonec jsou výsledky následující. Třetí místo obsadili hned dva žáci z 6.B a to Vanessa Kunertová a Vojtěch Miškovský. Na druhém a již postupovém místě se umístila také žákyně 6.B Eliška Kramerová. Na prvním a rovněž postupovém
místě se umístila Nicol Plevačová (8.B).

Všem účinkujícím žákům velice děkujeme za hojnou účast. A všem oceněným žákům gratulujeme a přejeme jim spoustu úspěchů v regionálním kole.

Mgr. Martina Landovská