• POČÍTAČOVÁ UČEBNA

úterý, 31 leden 2023 11:12

Dětská scéna - recitace

V pondělí 30. ledna 2023 se v naší škole uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. O postup do městského kola soutěžilo celkem 22 dětí z celého 1. stupně a to ve třech věkových kategoriích. O výsledném umístění rozhodovala porota ve složení - paní ucčtelek - Marcela Bárová, Martina Landovská, Jana Bašistová a Lucie Štěpánková. Rozhodování neměla porota vůbec jednoduché, protože všechny děti se na soutěž výborně připravily. A jak nakonec celá soutěž dopadla?

Kategorie 1. třída:
1. místo - Matěj Kramer (postupuje do městského kola)
2. místo - neuděleno
3. místo - Bára Plichtová, Adéla Krejcárková

Kategorie 2. - 3. třída:
1. místo - Bruno Flemmer (postupuje do městského kola)
2. místo - Kristýna Bílková (postupuje do městského kola)
3. místo - Natálie Štěpánková

Kategorie 4. - 5. třída:
1. místo - Tereza Hynčicová (postupuje do městského kola)
2. místo - Zbyněk Ponec (postupuje do městského kola)
3. místo - Ema Tenkrátová, Jáchym Král