• TĚLOCVIČNA ŠKOLY

čtvrtek, 02 březen 2023 13:44

Městské kolo recitační soutěže

Dne 1. března se v prostorách velkého sálu v DDM na Teplické ulici v Děčíně konalo Městské kolo Recitační soutěže. Do tohoto kola postoupilo celkem 9 našich žáků, kteří se úspěšně probojovali sítem školního kola. Každý z postupujících musel mít na Městské kolo připravené 2 básničky. S výběrem básniček pomáhali žákům vyučující českého jazyka.

I když se nikomu z našich žáků nepodařilo umístit se na prvních třech pozicích, my moc gratulujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Naši školu na Městském kole recitační soutěže zastupoavli: Matěj Kramer, Bruno Flemmer, Kristýna Bílková, Tereza Hynčicová, Zbyňda Ponec, Vanessa Kunertová, Verča Novotná, Michael Bartoš a Kačka Tóthová.

Děkujeme paní asistentce Jitce Benešové za doprovod žáků na soutěž.

Mgr. Lucie Štěpánková

Přečteno: 160 x Naposledy změněno pátek, 10 březen 2023 13:49