• VARIABILNÍ PROSTŘEDÍ

pondělí, 26 červen 2023 15:15

5.B - přespání ve škole a výlet na Pastýřskou stěnu

Třída 5.B přespala ze čtvrtka 22. června na pátek 23. června ve škole J Žáci nejdříve společně našli části šifry a rozluštili vzkaz, který je zavedl do školní kuchyňky, kde si sami připravili sushi (paní učitelka a paní asistentka jen uvařily předem rýži, vše ostatní bylo na dětech), a také jednohubky. U přípravy se prostřídali a zabavili se také hraním vybíjené.

Po kuchyňském maratonu, spořádání občerstvení a večerním filmu pomalu ulehli, a přestože domluvená večerka byla posunutá, po půlnoci již spali všichni, přestože za okny se blýskalo a bouřilo.

Po probuzení, úklidu tělocvičny a společné snídani se žáci vydali na pěší výlet na Pastýřskou stěnu. Ušlápnutých 9 kilometrů bylo zaslouženě odměněno sladkou zmrzlinou 🙂

Mgr. Kateřina Michálková