• VYBAVENÍ TŘÍDY

čtvrtek, 29 červen 2023 14:05

Červen ve škole není jen učení - 2.B

Červen bývá  ve škole plný akcí a výletů a nejinak tomu bylo u nás ve 2. B.

1. června jsme využili akci pořádnou Labskou plavební společností a města Děčín u příležitosti Dne dětí.  Prohlédli jsme si parník Labe a plavili se lodí Bohemia po řece.

Ve středu 7. června jsme se vydali vláčkem do Plšíkovy učebny v Krásné Lípě na Eko program, kde děti plnily úkoly zaměřené na přírodu.

Sportovní výkony žáci předvedli 9. 6. v areálu školy v 15 disciplínách při účasti na sportovním dni prvních až třetích ročníků.  Poměřili síly například při hodu na koš, slalomu na koloběžkách, šplhu po tyči, skoku do dálky a přes švihadlo nebo hodu na kuželky.

Další sportovní akce se konala na Mariánské louce pod zámkem a děti se zapojily do vytrvalostního olympijského T-Mobile běhu, který zvládly na výbornou.

Naše červnové cestování jsme ukončili 27. 6. výletem na zámek Velké Březno, jehož komnatami nás provázela princezna a v anglickém parku, který zámek obklopuje, jsme viděli spoustu krásných stromů.

Přiložené fotografie nejlépe ukazují,  jak jsme si všechny akce společně užili.

A pak už jen rozdávání vysvědčení a hurá na prázdniny.

Všem dětem i rodičům krásné prázdninové zážitky přejí

třídní učitelka Mgr. Jana Bašistová a asistentka Jana Slavíková