pátek, 08 prosinec 2023 08:50

Zoo Děčín – Program Národní park České Švýcarsko

V pondělí 04. 12. 2023 se žáci Biologického kroužku účastnili vzdělávacího programu v Zoo Děčín. Tématem byl Národní park České Švýcarsko.

První část programu probíhala venku v areálu zoo, kde týmy žáků měly zjistit informace o vybraných druzích zvířat. Druhá část byla pak v Zooškole, kde jednotlivé týmy presentovaly svá zjištění.

Děti si procvičily mnohé dovednosti – týmovou práci, rozdělení rolí v týmu, práci s textem, výstup před publikem, někteří se dostali i do situací, kdy museli sáhnout po vědomostech získaných ve škole.

Na závěr programu byla jako zpestření dětem nabídnuta možnost seznámit se s užovkou červenou.

Děkuji Mgr. Tomáši Rusovi za pěkně a kvalitně připravený program a dětem za aktivní přístup a vzorné chování.

Přečteno: 69 x Naposledy změněno pondělí, 11 prosinec 2023 11:14