• POČÍTAČOVÁ UČEBNA

středa, 13 prosinec 2023 11:07

Okresní turnaj v přehazované 2023

Naše škola pořádala okresní turnaj v přehazované kat. 4. - 5. třídy  pro celý okres Děčín v rámci sportů AŠSK ČR.

Do naší krásné tělocvičny přijely týmy z celého okresu. Týmy byly smíšené - chlapci i dívky. Všichni účastníci předváděli velmi kvalitní sportovní výkony. V turnaji bojovalo 6 týmů.

Naše škola měla dvě želízka v turnaji. Tým z třídy 5. A a tým z třídy 5. B, které výborně v celém turnaji vedli kapitáni: Dominik Luka a Jaroslav Hejna. Naše týmy celý průběh zvládly na výbornou, získaly cenné zkušenosti a  mnoho zážitků.

Celkově vyhrál tým ze ZŠ Kamenická, Děčín. Tým A reprezentovali pod vedením kampitána Jaroslava Hejny, Miroslav Kylíšek, Mila Pavlíček, Miloslav Sanktus, František Dvořáček, Patrik Štorch a skvělá děvčata, Helenka Haladová, Adélka Bořková a Nelča Mikelová. Tým B pod vedením Dominika Luky reprezentovali: Štěpán Čtvrtník, Jaroslav Koval, Ondřej Růžička, Jakub Tomášek, Lukáš Polák, Vendelín Chalachan, Matěj Sanktus a skvělé dívky Anička Šuberová, Katie Machálková a Leontýna Dzurková.

Velké poděkování patří asistentkám: Kačce Tóthové, Terče Veselé, Nelly Průchové, Nikče Plevačová, Adélce Pirunčíkové.

Těšíme se na další sportovní zážitky a turnaje.

Organizátor celé akce Mgr. Pavlína Kopejsková