Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

NAŠE ŠKOLA

  • REKONSTRUOVANÁ ŠKOLA

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
pátek, 26 leden 2024 12:27

Přijímací řízení na SŠ 2024 Doporučený

Přijímací řízení na střední školy 2024

Termín podání přihlášek : 1. února - 20. února 2024 !!!

Všechny informace jsou na internetové stránce www.prihlaskynastredni.cz (naleznete zde digitální přihlašovací systém dipsy.cz a návodná videa, jak při vyplňování postupovat).

K přihlášce je nutné doložit lékařský posudek (u oborů, kde je potřeba) a vysvědčení z osmého ročníku + 1. pol. devátého ročníku. 


K podání přihlášek jsou 3 způsoby :

1) plně elektronickou formou - pokud je to možné, zvolte tuto variantu, je to nejrychlejší a nejkomfortnější způsob !
Rozkliknete stránku dipsy.cz, vyberete první způsob podání přihlášky a přihlásíte se přes identitu občana (bankovní identitu). Osobní údaje vašeho dítěte budete mít již předvyplněné. Postupujte dle videí, která najdete na zmiňované stránce prihlaskynastredni.cz / pro rodiče a žáky. 
Přílohy (posudek od lékaře a hodnocení předchozího vzdělávání, pokud je požadováno, nahrávejte formou fotky z galerie u chytrých telefonů, nebo ze složek v PC). Správně uveďte emailovou adresu, na kterou přijde potvrzení o odeslání. Při tomto podání stačí vše vyplnit a odkliknout a všechny tři školy s vybranými obory se propíší do systému.

2) prostřednictvím výpisu s podporou elektronického systému - vyplní se přes dipsy.cz, bez přihlášení přes identitu občana. Vyplněnou přihlášku vytiskněte a v papírové formě připojte přílohy  (posudek od lékaře a hodnocení předchozího vzdělávání, pokud je požadováno). Vše se pak musí odnést na každou vybranou školu. Vyžádejte si potvrzení o převzetí přihlášky. Pokud budete posílat poštou, posílejte doporučeně a jako doklad o převzetí přihlášky budete mít podací lístek.

3) prostřednictvím tiskopisu - tiskopis vyplňte ručně a připojte požadované přílohy - posudek od lékaře či hodnocení předchozího vzdělávání). Vše se pak musí odnést na každou vybranou školu. Vyžádejte si potvrzení o převzetí přihlášky. Pokud budete posílat poštou, posílejte doporučeně a jako doklad o převzetí přihlášky budete mít podací lístek.

Na přihlášce si uchazeč závazně seřadí pořadí škol a oborů vzdělání podle své priority!

Pokud budete mít nějaký dotaz, kontaktujte mě.

Mgr. Martina Hanzaliusová

 
Přečteno: 139 x Naposledy změněno úterý, 30 leden 2024 12:20