• VLASTNÍ ŠKOLNÍ JÍDELNA

pátek, 23 únor 2024 12:49

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Dne 21. 2. 2024 se na Magistrátu Děčín uskutečnilo okresní kolo Zeměpisné olympiády.
Tentokrát platila nová pravidla a mezi nejzásadnější pravidlo patřilo to, že z každé kategorie školního kola postupovali dva nejúspěšnější žáci.

Za naši školu to byl v kategorii A Marek Hubený a Vojta Macho, za kategorii B Míša Havel a Vojta Miškovský a za kategorii C Míša Štefková a Vojta Sviták.

Celé okresní kolo Zeměpisné olympiády bylo rozděleno na tři části a na řešení každé části byla vyhrazena jedna hodina. První část byla věnovaná písemnému testu, druhá práci a atlasem a třetí praktickým úkolům.

Naši žáci sice nepostoupili do krajského kola, ale předvedli velmi kvalitní znalosti z oblasti zeměpisu.

Všem děkuji za účast a doufám, že příští rok se opět sejdeme při řešení zeměpisných úkolů.

Mgr. Martina Hanzalusová