• UDRŽOVANÉ OKOLÍ

úterý, 02 duben 2024 14:34

Projektový den „Volba povolání“

Dne 27. března 2024 se na naší škole uskutečnil projektový den pro druhý stupeň s názvem „Volba povolání“.

Cílem bylo, aby se žáci seznámili s paletou povolání a měli představu o tom, jaké všechny činnosti se musí v jednotlivých profesích vykonávat a mohli se tak lépe rozhodnout o své budoucí volbě střední školy.

Celý projektový den byl rozdělen do tří bloků – anglická pojmová vybavenost, vyjadřování, komunikace a čtení s porozuměním v češtině a výtvarné zpracování tématu.

Projektový den jsme pojali jako skupinové učení, kde se klade důraz nejen na správné řešení, ale hlavně na spolupráci lidí ve skupině, toleranci, spolehlivost a zodpovědnost.

Chtěla bych poděkovat žákům celého druhého stupně za velmi aktivní a kreativní přístup k řešení úkolů a svým kolegyním a kolegům za perfektní spolupráci při realizace tohoto dne.

Mgr. Martina Hanzaliusová