• UDRŽOVANÉ OKOLÍ

pátek, 19 duben 2024 09:45

Volejbal - okresní turnaj 2024

Velká gratulace nadšeným sportovců a sportovkyním, kteří se zúčastnili velkého volejbalového turnaje v rámci soutěží AŠSK za rok 2024.

V tomto roce si přijelo poměřit své síly rekordní počet družstev z celého okresu Děčín, včetně velmi kvalitních týmů z Rumburku a Varnsdorfu.

Dívky hrály ve dvou skupinách, a protože v tomto ročníku nemáme profesionální volejbalové hráčky ani hráče, obě naše družstva si vyzkoušela své schopnosti a dovednosti. Hráčky i hráči ze sebe vydali své maximum a hráli fair play. Oba týmy zaslouží velkou pochvalu.

Týmy reprezentovaly tyto dívky: Adéla Baumová, Laura Mikelová, Kačka Hypšová, Nicol Čtvrtníková, Anička Doová, Natálie Keclíková, Tereza Hejnová, Jana Nováková, Martina Ortová a Linda Do.

Chlapecký tým reprezentovali: Jan Doležal, Jan Dittrich, Jan Wojnarowski, Dominik Sedláček, Štěpán Polák, Dušan Blažek a David Tesař.

Před finálovými boji sehráli své zápasy chlapci i děvčata, kteří pravidelně trénovali volejbal již několik měsíců. Bylo vidět velké zlepšení a posun ve sportovních dovednostech.

Pochvalu zaslouží i asistentky Ema Cinyburgová, Denisa Šidláková, Adéla Pirunčíková a Alexandra Vollínová a pan učitel Pazderka.

Mgr. Pavlína Kopejsková

Přečteno: 38 x Naposledy změněno čtvrtek, 25 duben 2024 18:14